Říjen 2018

Náročný ale skvělý

3. října 2018 v 19:09 | Lenny |  Deníček
Dneska jsem měla fakt náročnej den. Z pokoje jsem vycházela v 7 ráno a zpátky jsem přišla po 6. Na některých přednáškách jsem byla hodně unavená a už jsem se těšila, až si odpočinu, ale mám z toho dobrej pocit. Reálně jsem se dozvěděla hodně nových věcí, něco jsem se naučila, popovídala jsem si s lidma... A svědčí mi to víc, než když se celý dny flákám. Předpokládám, že se mi bude mnohem líp usínat.

Jsem třetí týden na koleji a už vím co a jak. Nakupování jídla, praní a podobně... I přesto se ale těším domů. Měl by tam být klid a jsem namotivovaná se učit a číst povinnou četbu.

Tenhle pozitivní přístup mi asi moc dlouho nevydrží, takže bych ho musím využít :)

Už jsem zkoušela psát podobné články jako je tenhle, ale nevyšly. Nebyla jsem s nimi spokojená, protože jsem se k ničemu nedostala. Chtěla jsem sem zkopírovat nějaké útržky, ale líbil se mi jen jeden :D

Pamatuju si, jak jsem se před necelým rokem hroutila z toho, že mě čeká maturita, maturák, autoškola a rozhodování se, kam na vejšku. Pak následovaly přijímačky… A znova další změny a velké kroky. Necítím se o moc líp, ale přestože nejsem stoprocentně připravená, což nebudu asi nikdy, vidím v tom větší smysl a víc se těším.

Souvisí totiž s tím úvodem. Tím, že celý den něco dělám, není čas na přemýšlení o kravinách. "Makám", aspoň teda mentálně. A měla bych začít i trošku cvičit. Určitě mi prospěje aspoň nějaký protáhnutí. Moje maximální aktivita je totiž dobíhání šaliny a chození do schodů. Výtahů se totiž bojím. Nebo takhle... Když nemusím, nemám něco těžkýho nebo nechvátám, tak tam nejdu a radši funím X pater.

Chci se vás, ctěných čtenářů, zeptat, jestli máte zájem o články ohledně začátků na vysoký škole. Vzpomínám si totiž, že mi něco takovýho před rokem touhle dobou docela chybělo. Zároveň se mi v hlavě občas objeví nějaká zajímavá myšlenčička (jak říkal náš milovaný fyzikář na gymplu), o kterou bych se ráda podělila. Všechno je pro mě nový, o moc víc než budoucí vysokoškoláci toho zatím nevím :D