Posledních pár hodin - Nemocnice, Den 0

30. května 2017 v 12:11 | Lenny |  Deníček
Na nějakou dobu se rozloučím se svojí postelí, s rodiči, pohodlím a dostatkem jídla. Pokusím se udržet si nešpatnou náladu, zůstane se mnou notík a vrátím se zdravější.Bude to pro mě zkouška. Jestli uspěji, budu na sebe hrdá. A když ne, budu doufat, že další pokus už nikdy nepřijde.
Píši o pobytu v nemocnici a operaci. Přesně to mě totiž čeká. Už tento a další týden. Když to aspoň trochu půjde, chtěla bych seobčas pochlubit s tím, jak to zvládám :)
Momentálně probíhá psychická příprava. Tušila jsem, že to jednou budu muset podstoupit, ale konkrétní termín znám od čtvrtka. Tou přípravou rozumějte snahu se nezbláznit, nemyslet na to a nenervovat se. Čas ale utíká a den D se blíží. Připravuji se samozřejmě fyzicky, což rozebírat nechci, a vymýšlím co s sebou, co budu dělat, pokud zrovna nebudu spát. Sháním zajímavé knížky a domluvila jsem si i nějaké navštěvy na dbu, kdy snad budu schopná si je užít.
Nebyla bych to já, kdybych si nezjišťovala informace, co mě čeká. To obsahuje i věčně vyprávání se u kamarádky, která studuje medicínu.
Takže vlastně popírám to, co jsem napsala o mé nervozitě. Včera to na mě padlo. Nejvíce se bojím těch pár minut před operací a pak bolesti po operaci. Snažím se nepřipouštět, že by mohly nastat nějaké komplikace, třeba s uspání, to je fakt noční můra...
Jsem smířená s nevolností a únavou. Budu se ale snažit z toho co nejrychleji dostat, protože si chci sama dojít normálně na záchod a začít normálně jíst co nejrychleji, protože si nemůžu dovolit zhubnout. Už teď jsem na 50 kg a níž se mi nechce.
Hledám zajímavé knížky a seriály. Nechce se mi ale nic stahovat, takže spoléhám na nemocniční wifi a píssničky uložené v mobilu. V něm mám i nějaká rezervní data. Více bych ale chtěla číst. Mám tu připravené tři knížky a mamka mi po pár dnech snad donese další :)
Uvědomuji si, že můžu hledat a ptát se jak chci, ale realita bude jiná, protože každý je samozřejmě jiný a hojí se jinak. Na druhou stranu aspoň tušit, co mě čeká při předoperačním vyšetření a jak probíhá den před operací se určitě hodí.
Doufám, že se pořádně vyspím, vyžebrám dost léků proti bolesti a že budu mít štěstí na fajn spoluležící a příjemné sestřičky a lékaře :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aliwien Aliwien | E-mail | Web | 30. května 2017 v 13:30 | Reagovat

Nezbývá než Ti držet palce a byla jsi co nejdříve doma a hlavně fit.

2 Eliss Eliss | Web | 30. května 2017 v 17:34 | Reagovat

Přeji hodně štěstí u operace :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama