Žiju! Tak nějak...

1. února 2017 v 13:41 | Lenny |  Deníček
Chřipek a rýmiček máme všude okolo dost, takžeo tom psát nechci... moc... Ale, mám vysvědčení, čtu, stavím puzzle, pozoruju lidi, žiju.

Poslední článek jsem vydala 27. ledna a přiznávám, že jsem na blog tak trochu zapomněla. Doslova. Třeba týden jsem si nešla ani nic přečíst nebo kouknout na návštěvnost. Ta je kupodivu celkem slušná narozdíl od mé aktivity. Přibyly i nějaké komentáře, takže chválím :D

Poslední dobou tak polehávám a vyčkávám na sluníčko. Vím, že je lepší žít přítomností, ale ta je ohrožena vzhledem k tomu, že člověk potřebuje teplo a světlo. Zrovna dneska jsme o tom mluvili, někdo vzpomínal na to, jak se na začátku března spálil od sluníčka. Říkali jsme, "Jo, prosím, chci se spálit! Klidně se budu potit! Jen ať už neni zima..." Na mě počasí snad až tolik nepůsobí a k smrt nesnáším pocení, takže tohle a jaro ráda přežiju :) A hlavně, zimu jsme chtěli, tak ji máme.

Včera jsem šla z vlaku na intr a v jednom okně na ulici jsem zahlédla stromek. Vánoční a ozdobený stromek! Asi se někdo nedokáže smířit s tím, že Vánoce skončily. No vlastně... Za 325 dní jsou Vánoce! Jak jste na tom s dárky?

Přišla jsem ze školy a paní na vrátnici si všimla, že je na chodbě hodně mokro. Že je prý doslova den otevřených dveří. Což by nebylo divné, ale ona se smála a vypadala šťastně! Asi to bude uklízet někdo jiný než ona.

K tomu vysvědčení nevím no. Takhle, průměr známek je 2,0, takže spokojenost. Doufám, že mé okolí nelže a na dobré vysoké škole nikoho moje známky zajímat nebudou.

K Vánocům jsem dostala puzzle, jako tradičně. Tentokrát 2000 dílků, extrémně odporných dílků. Skládání mám fakt ráda a asi mi celkem jde, mám své "fígle", ale tohle je zimní krajina bez záchytných bodů, barvy na krabici vůbec neodpovídají... Fuuu... Aspoň mám, co dělat. Pokochejte se :)


U té oblohy máme jistě všichni nějaké pochybnosti... Nechávám ji a čekám, že se opraví a poskládá sama :D

Jinak s tou rýmičkou ještě. Cítila jsem se všeljak skoro měsíc, jemné škrábání v krku a únava. Rozhodně jsem ale nehodlala zlstat doma, jen jsem si dvakrát trochu zkrátila školu. Až minulý týden ve středu to vyvrcholilo, krk se hodně zhoršil, měla jsem teplotu a začala kašlat. Ve čvrtek hlas jako Batman, střídavě šílená únava a přebytek energie. Nebyla jsem sama a fyzikář vtipně poznamenal, že při horečce se molekuly pohybují mnohonásobně rychle, takže bychom měli být výkonnější. Haha. Jedna učitelka se mě po hodině ptala proč nejsem doma. Asi jsem vypadala fakt hrozně. V pátek ráno jsem šla na vychovatelnu poprossit o prášek na bolest hlavy. Vychovatelka mi ale změřila teplotu, 37,9, to je hned po probuzení celkem dost. Ukecala jsem ji, že potřebuju na písemku. V 8:30 už jsem už byla zpátky, do 11 jsem polehávala a pomalu umírala. Potom si pamatuju, jak jsem se svlékla někdy v pátek odpoledne a probudila jsem se v neděli v poledne s tím, že se do školy moc necítím... Takže flákačka a v úterý večer zpátky. Ve škole se nic neděje. Ve třídě nás není ani půlka, učitelský sbor je na tom podobně a tak odkládáme písemky a koukáme na filmy. Svým způsobem je to vyčerpávající. Vlastně jen čekáme na oběd :)

Společnost mi prostřednictvím sluchátek dělá Ed Sheeran a nové přátele hledám v knížkách, mám rozečtené čtyři. Jo, taky to nechápu a nikdy dřív jsem víc jak ddvě nečetla. Jenže teď je každá úplně jiná, na každou mám náladu jindy... Jako jo, je to nepraktické tahat jich s sebou víc a nějaou dobu nedočtu ani jednu i když ve všech pokračuju. Mmm... Možná bych měla změnit přístup a číst jako normální člověk.


Doufám, že tenhle blog neumře a že sem občas zajdete. Já se pokusím, aby pauzy mezi články byly o něco kratší :)

Zatím se mějte a buďte trochu jako paní z vrátnice :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 1. února 2017 v 17:26 | Reagovat

Já doma ještě umělý stromeček taky mám :-) A puzzle jsem měla kdysi ráda, ale už mě to tak nebere...

2 Nikola Nikola | Web | 2. února 2017 v 16:00 | Reagovat

Když si vzpomenu, jak dlouho jsem skládala Operu v Sydney, tak přeji úspěch a trpělivost při skládání. :-)

3 lennyspis lennyspis | E-mail | Web | 4. února 2017 v 10:42 | Reagovat

[1]: Tak to už tam vydrží do dalších Vánoc ne? :D Puzzle už mě taky přestávají brát, mám je rozdělané víc  než měsíc...

[2]: Jop, to potřebuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama