50. článek

18. července 2016 v 10:49
Právě začínáš číst můj padesátý zveřejněný článek! :)

Když jsem si blog zakládala, měla jsem v úmyslu prostě občas něco napsat. Za tu (pro některé z Vás asi krátkou) dobu mi tahle činnost celkem "přirostla k srdci" a vyplňuje hodně mého volného času. Došlo mi, že psaní není vůbec jednoduché. Nevím, jestli někdo články zveřejňuje stylem "Napíšu, vydám", já většinou ne. Pokud daný text nenapíši najednou a nejsem s ním 100% spokojená, tak ho nechávám uležet a ještě ho několikrát upravím, než spatří světlo světa.

Mrzí mě, že jsem něco podobného neobjevila dříve. Líbí se mi už ten nápad blog.cz. Lidé se tu mohou vypsat a mám také ráda komunitu blogerů. Myslím, že blog je takový malý svět :)

Za ty čtyři měsíce jsem toho evidentně napsala celkem dost, a s některými články jsem zvláště spokojená:
  • Až na jednu vyjímku jsem vždy něco napsala k tématu týdne. Například u článku Hlavu vzhůru nebo střelím jsem se rozvášnila více než obvykle, přesto nebo právě proto se mi tolik líbí.
  • Podobně je tomu i u tohoto krátkého příběhu. Těsně než jsem začala psát, došlo k hádce s mými kamarádkami. Postava muže, který neví, co dál, jsem já...
  • Celkem na úrovni se mi zdá zamyšlení nad vlastní budoucností.
  • Do výběru se dostaly i tématické články, kterým bych se chtěla věnovat více. Jeden o prokrastinaci a druhý o Esperantu.
  • Nepravidelně si sem píši deníček, moje nejoblíbenější část je tahle.
  • A nejlepší nakonec... Vážně, tenhle text, úvaha o psaní, pro mě znamená hodně :)

Moje představy se splnily co se týče komentářů. Od začátku jsem toužila po nějaké zpětné vazbě, to se nemění.

Jediné, s čím nejsem úplně spokojená je vzhled - design mého blogu. Jsem v těchto ohledech dost levá a při tvorbě té primitovnosti, kterou můžete vidět jsem postupovala stylem pokus - omyl. Kdyby mi nějaká dobrá duše poradila, jak sehnat šikovného človíčka, který by mi pomohl, napište :)

Velký dík patří každému, který sem někdy zavítá. Ještě více jsem vděčná člověku, který se v komentářích nějak vyjádří.


Lenny :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama