15. 7.

15. července 2016 v 8:43 |  Deníček
Strašně ráda bych vydala nějaký zajímavý a hodnotný článek. Mám několik nápadů, ale už proto, jaký mají potenciál, mi hodně záleží i na jejich zpracování. Než s nimi budu spokojená, můžeme si shrnout posledních pár dní :)

Jen tak mimochodem (rozuměj naprosto zbytečná informace), první verzi tohoto článku jsem si zapsala do jednoho ze sešitů, které společně s různými bloky sbírám. Nedělám to cíleně, vidím bloček s hezkými deskami a musím si ho koupit. Kromě toho píšu propiskou, kterou jsem si vybrala jako dárek k nákupu na kytary.cz. Nejenže vypadá jako palička na bubny, ale vážně se s ní dá hrát! :) Dostala mě nápisem "Bez bicích nedám ani ránu.". Rozhodně nejde o reklamu, prostě se chci podělit o moji dětinskou radost.


Půl roku jsem si sháněla brigádu. Ne, nemám ji. Jsem asi dost náročná a když už se mi nějaká práce zamlouvala, tak brali od osmnácti.
Minulý týden se ale zadařilo, narazila jsem na poptávku na překladatele. Nepovažuji se za profíka a možná jsem si vzala velké sousto, ale psala jsem, psala... S pomocí několika slovníků a odborných stránek na netu. Zadavatel je spokojený, takže já také. Získala jsem super zkušenost. Třeba jsem na vlastní kůži poznala, že sedět u počítače celý den, koukáním na seriály a brouzdáním po netu je úplně něco jiného než práce. Vyhledávala jsem záminky k tomu, abych si mohla dát pauzu. Strávila jsem 10 hodin denně proklikáváním záložek v prohlížeči a vypisováním vět do tabulky.
Mohlo by ses zdát, že si stěžuji. Nenech se zmást, Ty borče, který stále čteš mé plky :) Jsem ráda, že jsem se k něčemu takovému dostala, už aspoň tuším, co podobná práce obnáší.

Přiznávám, že jsem dost mizerný sportovec... Daleko přesněji mě vystihuje jedno slovo - LEMPL. Na moji obhajobu píši, že se snažím. Řekla jsem si, že každý den chci nějaký pohyb, pro začátek se spokojím s tím, že budu chvilku dělat cokoli. Hodně jsem si oblíbila brusle, abych se pochlubila, tento rok se mi ještě nepovedlo spadnout :)
Zatímco jsem projížděla malou vesničkou, tuším, že má kolem pěti set obyvatel, tak se mi během dvaceti minut, poštěstilo vidět en jednoho člověka! Ten navíc jen vyšel před dům k autu, které přijelo... Počasí bych označila za velmi hezké, svítilo sluníčko, teplota ideální a nikdo nikde. Důvod neznámý.

Poslední dobou celkem intenzivně přemýšlím nad vzhledem mého blogu. Nelíbí se mi a nevím, jak ho změnit. Dobře, teoreticky tuším, ale i ten stávající design byl tvořen metodou pokus-omyl. Kdyby se tedy našel někdo hodný a šikovný, kdo by byl ochotný pomoct, budu maximálně šťastná :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fredy Fredy | Web | 15. července 2016 v 9:06 | Reagovat

zajímavé :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama