MS v hokeji 2016 - první v tabulce!

16. května 2016 v 17:18 |  Aktuality
Už bohužel nevedeme tabulku tak jasně a jistě jako do včerejška, ale troufám si říct, že výrazně už se pořadí v tabulce měnit nebude, vzhledem k nadcházejím zápasům. Z toho vyplývá, že ve čtvrtfinále se vyhneme Finsku i Kanadě a čeká nás tabulkově slabší soupeř.
V základní části nás čeká už jen zápas se Švýcary, dále můžeme sledovat utkání Rusko x Norsko, Dánsko x Kazachstán, Lotyšsko x Norsko a Rusko x Švédsko.
Předchozí článek jsem napsala po zápase s Ruskem, od té doby jsme (omlouvám se za MY, ale už to mám zažité :) ) po nájezdech a s trochou štěstí vyhráli na Lotyši. Také jsme porazili Švédy, ikdyž začátek tomu vůbec nenasvědčoval. Stav po první třetině, tedy 0:2 jsme otočili na 4:2. Dále se odehrál, dle mého trochu nudný zápas s Norskem (7:0), naše nadšení (většinou koukám s více lidmi) z gólů se rozhodně nedalo srovnávat s tím ze zápasu se Švédy. Proti Kazachstánu nedošlo k velkému překvapení (3:1), o to se postarali Dánové. Při utkání s nimi se Čeští hokejité viditelně trápili, nakonec došlo i na nájezdy a následnou prohru. Jeden bod ale máme :)
Nepodařilo se mi najít tabulku s góly, tedy s našimi úspěšnými střelci. Odhaduji ale, že na vrcholu bude kapitán Plekanec.
Ještě bych ráda vyzdvihla brankáře, Furch vychytal dvě nuly a prostřelil ho až Dán Madsen. Francouz je také velmi úspěšný, přestože inkasoval 7 gólů.
Abych dnešní článek nějak uzavřela, tak se Čechům daří, ale je důležité nepodcenit soupeře. Jako samozřejmost beru přípravu a soustředěnost. Jak by řekl Robert Záruba, Sportu zdar a hokeji zvlášť. Tuto a další hlášky si můžete přečíst v příštím článku o MS v hokeji.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama