22. 5.

22. května 2016 v 21:59 |  Deníček
Po poměrně dlouhé době zase datum v názvu, symbolizující deníček. Za několik týdnů se toho událo celkem dost, předně ale můj blog za poslední tři dny zaznamenal rekordní návštěvnost. Nedělám si iluze, že by přišel nějaký zlom a chodili by sem pravidelně desítky lidí, vydávala jsem články o hokeji. To bylo hodně aktuální téma a proto se sem nepochybně dostali hlavně lidé, které zajímal jen hokej. Na druhou stranu velké množství lidí četlo i můj článek k tématu týdne, který jsem původně ani nechtěla vydat. Což mě přivádí k myšlence, že nedokážu odhadnout úspěšnost článku. Jako by nezáleželo na tom, jestli si dám s článkem práci a jsem s ním velmi spokojená. Málokdy je moje snaha oceněna velkou návštěvností a komentáři. Usuzuji tak po zkušenosti napsání článků "na první dobrou" jen s jedním přečtením. Z toho plyne, že patrně záleží na náhodě, názvu článku a samotné zajímavosti a obsahu daného textu.

V pátek, hned po tom, co jsem přijela z intru, jsem sekla zahradu. Bylo to po dlouhé době, takže nám se sekačkou chvilku trvalo, než jsme se zkamarádily. Po pár vysypání koše a mnoha pokusech o opětovné nastartování už jsme spolupracovaly a mě sečení bavilo! :) Ještě předtím jsem zahradu procházela a měla jsem tu čest spatřit asi miliardu sedmikrásek. Pár jsem jich natrhala (Všechny stejně čekala smrt sekačkou) a vytvořila tohle:Samozřejmě jsem neodolala a vyfotila ho společně s "bouřkami" (také pořád věříte, že když utrhnete tuhle kytičku, bude bouřka?)

Vždycky jsem si zakládala na tom, že když někam jdu nebo nemám co dělat, někam jedu, uklízím, pouštím si hudbu, vlastn skoro pokaždé, když můžu. Po hodně dlouhé době jsem neměla sluchátka a ani možnost poslouchat jinak. Byla jsem tak odkázáná na zvuky přírody. Přece jen se lépe přemýšlí a pokusím se sluchátka a hlavně mobil "zapomínat" častěji. Někdy se poslechu nevyhnu ani při psaní a čtení článků, to se úplně nesvědčiuje (přesto mi tu právě hraje písnička Blind Man). Zvlášť pokud znám slova písničky, nedokážu se úplně soustředit.
Po více jak 24 hodinách článek upravuji a opět mám sluchátka s hudbou, tentokrát jsem vážně nechěla, jenže už jsem opět na intru a moje spolubydlící jí a užívá si každé sousto a bouchnutí lžičkou o misku. To je pro mě mnohem rušivější element než hudba.

Opět se vracím k tématu Hokej, včera proběhlo semifinále (Kanada x USA 4:3 a Rusko x Finsko 1:3) Dnes se utkali nejlepší týmy ve finále (0:2) a zápasu o bronz (7:2). Výsledné pořadí je tedy následující: Kanada, Finsko, Rusko a USA.
Zároveň je to dnes přesně 6 let od legendární gólu Karla Rachůnka a ještě legendárnější hlášky Roberta Záruby "Rachna Kachna to to letělo".

Každý kolem mě mluví o maturitě a když ne, tak o prázdninách. Patrně jen já se těším na příští školní rok, samozřejmě mě to přejde hned v září, ale to si teď nedokážu úplně připustit. Čeká mě hodně změn, zatím všechny k lepšímu a jsem dost upnutá na to, co jsem si zařídila. Nevím, jak se soustředit na bližší budoucnost, snad se mi to povede než skončí prázdniny :)

Minulý týden jsem vyjímečně nevydala pokračování mého příběhu (1. díl, 2. díl, 3. díl, 4. díl, 5. díl), popravdě jsem neměla dokončený dostatečně dlouhou část, ale nemyslím si, že by to někomu chybělo nebo si někdo všiml vynechání... :)


Takže takhle já žiju, díky za přečtení :)

Mějte se tak, jak chcete,
Lenny :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 23. května 2016 v 20:44 | Reagovat

Taky se měj moc hezky :-D

2 lennyspis lennyspis | Web | 24. května 2016 v 17:20 | Reagovat

[1]: Pracuju na tom :D Děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama