Patrik Gluchowski

8. dubna 2016 v 21:35 |  Inspirativní lidé
Další článek do rubriky Mé vzory, oblíbenci. Tentokrát půjde nejen o super tanečníka, ale hlavně úžasného člověka. Jmenuje se Patrik Gluchowski. (Nemá úplně jednoduché příjmení, ale určitě stojí za to, si ho zapamatovat :) )


Většina lidí ho pravděpodobně zná odsud, dvakrát se objevil v soutěži Česko Slovensko má talent. Podruhé se dostal až do semifinále. Sám ale na účast nevzpomíná jen v dobrém. Na jeho vkus se tam točí až moc peněz... A hlavněnení ten typ člověka, který pro proslavení své osobnosti udělá cokoli. Koukněte na Video s vyjádřením, kde se navíc dozvíte, jak to v podobných soutěžích ve skutečnosti chodí...


Je to jeden z nejpozitivnějších lidí, jaké jsem kdy viděla. Pořád se usmívá :)

O něm
Vyrostl ve městě Most na severozápadě České republiky a je mu 24.
Na YouTube zveřejňoval videa už na začátku roku 2011. Šlo hlavně o krátké, vtipné scénky a taneční videa a filmy. Aktivně vlogovat před více než rokem.

To považuju za super rozhodnutí, možná i lepší než jít do soutěže ČSMT, přestože jeho úspěch s účastí v "Talentu" určitě souvisí. Po skončení soutěže už měl totiž na Facebooku dost velkou fanouškovskou základnu. Tento fakt potvrzují komentáře pod jeho videi, hodně z nich začíná slovy "Objevila jsem tě díky talentu..." a podobně.


Jak už jsem psala, tak "vloguje", ale ne tak, jako ostatní, z jeho videí si vezmete myšlenku či názor a když ne, tak zaručuju načerpání (nebo nasání, jak říká Patrik :) ) pozitivní energie.

V červnu roku 2015 odletěl do Irska, kde teď žije a pracuje. Časem by se natáčením, chtěl živit, prozatím pracuje v hotelu. Nám-divákům a fanouškům tak zprostředkovává pohled na Dublin. Většinou chodí po ulici a povídá, už "nás vzal" i do restaurace nebo obchodních center a supermarketů. Myslím, že se mu daří zachytit všechno na kameru a my máme pocit, jako bychom tam taky byli :)
Více informací, fotek, videí, zábavy a pozitivní energie hledejte tady:

Určitě bude rád za návštěvu :)

Lenny
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama