Co u mě najdete

12. dubna 2016 v 20:17
Ať už jste tu noví a četli jste jen jeden náhodný článek nebo máte přeččteno všechno a vracíte se sem (Obojího si velmi vážím) bylo by fajn dát dohromady, co na mém blogu vůbec je.

Hodně napoví názvy rubrik. Jedna z nich, bez které si můj blog nedokážu představit, je deníček, tam články vycházejí úplně náhodně. Většinou, když se stane něco zajímavého a chci se o to podělit nebo když jde o důležité informace a novinky, o kterých by měli nejen pravidelní čtenáři (třeba tady někdo takový je) vědět. Někdy mám prostě náladu jen na jednoduchý text, ničím zvláštní, jen si uspořádám myšlenky. Zatím jsou všechny tyto články nazvány datem, kdy byly vydány.

Další pro mě důležitou rubrikou je ta s názvem Mé vzory, oblíbenci. Jak už název napovídá, jde o lidi, kteří mě inspirují a ovlivňují, ke kterým vzhlížím. Ne vždy jsou pro mě životně důležití a může jít jen o oblíbeného zpěváka, kterého mám prostě ráda. Jde o to, že se mi tyto články dost dobře píší. K těm lidem mám vztah, zároveň o nich sepíšu nějaké informace, přidám fotky a… jo, mám to ráda :D

Jednou týdně zveřejňuju jeden díl příběhu. Je o celkem obyčejné holce, které se ale budou dít ne úplně obyčejné věci. Co se týče hlavní postavy, tak jsme si celkem podobné a inspirací je můj život. Stále ale chci zůstat v anonymitě, proto například když napíšu něco o tom, že mám ve škole jako druhý jazyk španělštinu, tak je to italština (ve skutečnosti ruština :))

Občas se také chci vyjádřit k nějakému aktuálnímu tématu, k tomu mi slouží hned dvě rubriky, Názory a Aktuality. Roebírám mé myšlenky, zároveň si o tématu něco zjistím a vy se třeba něco dozvíte. Jsou věci, které zmíním ráda, ale záměrně se vyhýbám kontroverznějším tématům a také těm, ke kterým nemám, co říct nebo si sama nejsem jistá svým názorem.

Zatím pokaždé se mi povedlo napsat něco k tématu týdne, za to jsem fakt ráda. Protože, co si budem povídat, je třeba využít možnosti, získání nových čtenářů. Jen bych se měla naučit ho vydávat dřív než v neděli, poněvadž je pak článek k vidění delší dobu.


Snad už je trochu jasněji, co u mě můžete hledat. Tak šup všechno prozkoumat!

Otázka na konec: Jak jste se k mému blogu dostali?


Lenny :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama