7. 4.

7. dubna 2016 v 17:53 |  Deníček
Ahój :) rozhodla jsem se zase ozvat. Cítím potřebu a trochu povinnost po dělší době něco vydat, už kvůli té super návštěvnosti poslední dobou. Nestíhám si ani pořádně všímat, co se děje. Ráda bych byla aktivnější, ale momentálně píšu přes týden jen po kouscích a hlavně nápady a až o víkendu získávají články konečnou podobu. Většinou v noci ze soboty na neděli, to mám asi nejlepší náladu. Na druhou stranu si uvědomuju, že už jsem psala i ve vlaku, například cestou na koncert skupiny Jelen. Plánovala jsem o tom zážitku celý článek, ale při pomyšlení na ten nebo při pokusu o psaní o tomhle zážitku si připadám jako šílená nadšená puberťačka a z toho nemám úplně super pocit. Rozhodně jsem si to užila a tím asi končím. Někdy třeba vydám pro zasmání kousky z mého deníčku, kde řeším, jak se dostat do první řady :D

Konečně jsem začala i se psaním příběhu, který snad jednou budu vydávat na pokračování, řekněme jednou za týden kousek. K tomu ale potřebuju napsat něco dopředu ať mám "zásobu". Snažím se vždycky napsat dělší úsek a psát, dokud jsem do toho "ponořená", potom mi nové nápady běhají hlavou i když usínám. Mám z toho vážně dobrý pocit, tak se jednou třeba všichni dočkáme :)

Co se týče reálného života, tak se mi celkem daří. Škola je často dost náročná, ale já jsem čím dál víc flegmatická a neberu si to. Nevím, jak tenhle můj přístup působí na vás (jakože jsem flákač nebo tak), ale já jsem spokojená. Hlavně proto, že na sebe nemám velké nároky. Prostě jsem si řekla, že se nebudu nervovat kvůli škole a mnohem víc se věnuju tomu, co mě baví :)

Abych to nějak uzavřela... Mám rozepsaných několik článků, takže to, že nevydávám, neznamená, že nepíšu :) Jen prostě nejsem spokojená se články a nechci vydávat nedodělané pokusy.


Mějte se jak chcete,

LennyPS: Nějaký ten komentář u jakéhokoli článku potěší :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama