MS v biatlonu

14. března 2016 v 15:56 |  Aktuality
Tak postupně, včera jsem začala psát o biatlonu, s tím, že článek vydám dneska a chtěla bych vydávat tak 3x týdně, podle času. Přihlásila jsem se a prý 5 návštěv! Paráda :) Vážně mi to zlepšilo náladu a nakoplo mě to :) Takže děkuju! :) Dostávám se k další věci, váhám, jestli tenhle úvod (děkování může být dost obvyklé) společně třeba s nějakým zážitkem ze dne vydat zvlášť a nebo dohromady s tématickým článkem tak, jako je tomu teď... To bych asi měla trošku promyslet :)

Včerejškem skončilo misitrovství světa v biatlonu, odehrávalo se v Norsku, v Oslu. Viděla jsem většinu závodů a denně jsem byla několik desítek minut vášnivou fanynkou. Obdobně tomu bývá i u MS v hokeji, takže v průběhu května můžete očekávat články ohledně této události. Tentokrát se hostující zemí stane Rusko, skupiny budou v Moskvě a Petrohradě, jsme ve skupině B s Ruskem, Norskem a jinak snad slabšími soupeři.
Tím jsem ale trochu odbočila, určitě podobné události tímto způsobem nevnímám jen já, vybavuji si, jak po skončení MS v biatlonu (ve Finsku) minulý rok zaznamenal biatlon obrovský zájem o tento sport. Hlavně u malých dětí.Minulý rok jsme ale byli výrazně úspěšnější. Dařilo se Ondřeji Moravcovi a Gabriele Soukalové a smíšená štafeta (tito dva společně s Veronikou Vítkovou a Michalem Šlesingrem) obsadila první místo! Tento rok se bohužel nepodařilo získat ani jeden cenný kov, ale po celou dobu sledování jsem cítila super atmosféru a závodníci vypadali také spokojeně.

Zde je pár odkazů, kdybyste chtěli podrobně informace :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama