12. 3. 2016

12. března 2016 v 23:27 |  Deníček
12. 3. 1999 je celkem významný den, konkrétně Den vstupu do NATO. A taky se narodilo pár lidí, včetně mě :) Takže dneska je pro mě takový ten den, kdy lidi okolo dělají, jakože je strašně zajímáte a mají Vás rádi. Dobře, asi přeháním :D
Chtěla bych, aby tyhle narozeniny byly něčím vyjímečné, třeba si někdy vzpomenu, že 17. narozeniny jsem založila tenhle blog :)
Kdysi jsme o češtině zkoušeli "proud myšlenek". Dostali jsme rozkaz: papír, tužku, psát, pět minut. Uteklo to fakt rychle, po přečtení jsem si uvědomila, že je to vlastně fajn. Zmiňuji se o tom z jednoduchého důvodu, pravděpodobně bude velká část článků psaná tímto stylem :) Prostě deníček, moje názory a snad i zajímavé myšlenky.
Dřív jsem se několikrát pokoušela o psaní blogu, přesto úplně nevím, jak to tady funguje :) Třeba jestli se najdou lidi, kteří prochází nové blogy a články, tedy jestli mám šanci na nějaké čtenáře.
Proto prosím TEBE, když právě tohle čteš a třeba se Ti tenhle článek ani blog nelíbí, zkus se vrátit za pár dní/týdnů/měsíců a dej mi šanci :)
Den končí, napadá mě pár témat, třeba i pravidelný rozvrh vydávání, ale nevím, jak ukončit dnešní článek :)
Takže asi takhle, dočetl/a jsi to až sem-gratuluju! :D Chtěla jsem, aby tenhle první pokus nebyl jen jednoduché uvítání, moc se mi to nepovedlo. Snad příště. Třeba se jednou zadaří. Mám na mysli plnohodnotnější článek. Tohle. Se. Čte. Fakt. Blbě. Co? :D

Děkuju za přečtení!

Lenny
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama